Доставка і оплата

Спосіб оплати:

  • Оплата платіжними картами Visa та MasterCard за допомогою сервісу WayForPay.

Доставка

Ми відправляємо наші книжки по всьому світу (окрім росії та білорусі). Доставку оплачує покупець. Несемо пакунки на пошту 2-3 рази на тиждень. Але маємо різні підходи в залежності від країни:

  • По Україні — Новою Поштою та Укрпоштою, відправлення зі Львова. Зазвичай займає 1-3 дні.
  • Решта країн — за персональним погодженням з клієнтом. Напишіть нам, будь ласка, і ми виберемо найзручніший для вас спосіб.

Якщо потербуєте використання іншого сервісу доставки, ми постараємося допомогти вам. Однак, боїмося, що в такому разі нам доведеться зателефонувати вам для уточнення деталей. Нам дуже не хочеться турбувати вас зайвий раз, тому сподіваємося, що обрані нами способи доставки задовольнять ваші потреби.

Повернення та обмін

Згідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

Однак, якщо у вашій книжці трапився фабричний брак, то ми радо обміняємо на новий примірник. У такому разі просимо написати нам на пошту чи в соцмережах, аби ми скоординувалися щодо повернення пошкодженого примірника і відправлення заміни.